Asus Dokunmatik Bilgisayar

Genel Özellikler :

ET1612IUTS
Gelişmiş mat-LED dokunmatik ekran,USB 3.0,2 adet COM port ve HDMI çıkışı bağlantı noktalarıyla benzersiz!

15.6 inç Ekran ve VESA duvar montajı uyumluluğu
Mat-LED dokunmatik ekranı ile her açıdan en iyi görüntü sağlar
Yerleşik 2 adet COM port, HDMI ve VGA çıkışları ile çok yönlü kullanım sunar
USB 3.0 ile 10 kata kadar daha hızlı veri transferi
Güvenilirlik ve müşteri memnuiyetinde Öncü
ASUS masaüstü bilgisayarlar en iyi üretim kalitesi, yenilik ve uzun ömürlülük geleneğini simgelemektedir. PCWorld ABD’nin 2010 ve 2011 Güvenilirlik ve Servis araştırmalarına göre kullanıcılar Windows® tabanlı masaüstü bilgisayarlar arasında güvenilirliği, değeri ve sessiz çalışması ile ASUS’u bir numaralı tercihleri olarak belirlemişlerdir. ASUS masaüstü bilgisayarlar; performansları, tasarımları ve bağlanabilirlikleri ile daha birçok övgü almıştır. [Kaynak]

Akıllı Performans
ET1612IUTS All-in-One PC. Intel ® Celeron ® 847 İşlemcisi ve HD grafik ile en ağır iş yükünün altından kalkabilmeniz için 2GB DDR3 belleği ile çoklu görevlerinizde bir numaralı yardımcınız.

15.6 inç Ekran ve VESA duvar montajı
Tek parça ET1612 IUTS PC az yer kaplayan, 15.6 inç ekran ve isteğe bağlı ASUS sertifikalı VESA duvar monte aparatı ile her ortama ideal çözüm sunar.

Mat Dokunmatik Ekran
Dokunmatik ekran ile kütüphaneler, bankalar ve resepsiyon gibi alanlarda müşterilerle kolay iletişim kurmanın en iyi yoludur. Özel mat yüzeyi sayesinde parmak izi kalmaması ve daha iyi görüş için dayanıklıdır.

Zengin I/O Portları 2 adet COM port, HDMI-çıkış port ve VGA-çıkış portu
2 COM port ve VGA bağlantı noktaları ile donatılmış ET1612IUTS ile kolayca diğer ticari cihazlara bağlayabilirsiniz örneğin projektörler, okuldaki barkod okuyucuları ve POS perakende sistemleri ve sürekli genişleyen işletmeler için ideal – ek COM portu daha esnek kullanımını sağlayan cihazlarıda destekler.

HD Ses / Video İletim için HDMI çıkışı bağlantı noktaları
HDMI çıkışı bağlantı noktası ve Intel ® HD Grafik ile ET1612IUTS size en iyi kalite de dosyalarınızı sunmanıza olanak tanıyarak, High-Definition ses içeriği iletimi sağlayan, sıkıştırılmamış dijital video ve ses kalitesi de sağlar.

2 Adet USB3.0 : 10 Kata Kadar Daha Hızlı Veri Transferi
En yeni bağlantı arabirimi olan USB 3.0 sayesinde USB 2.0’a göre 10 kata kadar daha hızlı veri transferi mümkündür. USB 3.0 aynı zamanda bütün USB 2.0 cihazlarınızla da uyumludur. Bu yeni arabirim aynı zamanda telefon ve tablet gibi cihazlarınızı daha kısa sürede şarj etmektedir.

Düşük Enerji Tüketimi ve Kolay Geri dönüşüm
ET1612 IUTS, cıvasız süper 15.6″ arkadan aydınlatmalı ekran, enerji tasarruflu Celeron işlemci ve %80 geri dönüşümlü malzeme ile enerji tasarrufu sağlar ve dünyayı korur. Üstelik geri dönüştürülebilir malzeme ile de doğayı korumaya devam eder.