Barkot Programı

Barkod programı tüm ürün,müşteri, toptancı,sipariş,fatura, çek, senet, banka ve kasa işlemlerinin tümünün yapıldığı ve kayıt altına güvenle alındığı bir sistemdir.

Barkot programı görünümü kolay ama detaylandırma olarak tamamen kullanıcı insiyatifinde olan bir programdır. barkod sistemi programında sınırsız işlem yapılır. Sınırsız sayıda stok cari fatura vb. girebilirsiniz. Eğitim süreçlerini tamamını Enter Barkod‘tan alabilirsiniz. Barkod programına bir ürün ekleme 8-9 saniye sürer. İstenirse elimizde bulunan ürün isimleride sisteme dahil edilebilir. Bu sayede barkod sistemine geçiş daha hızlı olur. Siz işyerinizde olmasanızda sadece ürünü sisteme okutarak fiyatlar görülebilir. Sizinde aklınız işyerinizde kalmaz. Barkod programı her türlü veriyi sonsuza kadar saklar. Ürünleri okutup lptal etse dahi kasiyer sistem size bunun ile raporunu verir.

 

Ürünlern ne kadar giriş ne kadar çıkış yaptığını fiyatını hangi tarihde kimden aldığınızı ne kadar ödeme yaptığınızı o ürüne ait kar zarar raporunu, en çok ve en az satılan ürünleri, durağan ürünleri, satış hızına göre sipariş vermeniz gereken ürün edetlerini ve bunun gibi bir çok rapor elinizin altındaolacaktır.

 

Sizde hemen bizimle iletişime geçin ve bu ayrıcalıklı barkod programını hemen edinin

Share this Post: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Related Posts

Leave a Comment