Depo Barkod Sistemi

Depo Barkod Sistemi
Depo barkod sistemi

Depo barkod sistemi

Günümüzde her alanda olduğu gibi depo barkod sistemlerinde de teknolojik gelişmeler ışığında yenilikçi fikirler çıkmıştır. Artık depo barkod sistemlerinde elterminali, rfıd sistemler (kablosuz manyetik çalışma), barkod yazıcılar, kablolu ve kablosuz okuyucular vs işlemleri hızlı ve hatasız  yerine getirmektedir. Önceden girilen bir siparişi sisteme entegre ettikten sonra yanlış müşteriye yada birime yanlış ürün veya hizmet yada yanlış adette gitmesiimkansızdır. Sistem girilen sipariş adetlerini ve  okutulan ürünleri inceler hata var ise kullanıcıya iletir.

 

Kullanıcı depo barkod sistemi kullanarak depo daki herhangi bir ürünün nerede (hangi rafta) olduğunu elindeki miktarı sipariş etmesi gereken miktarı sistem tarafında anında görebilir. Depoya yapılmış tüm girişleri ve çıkışları kablolu veya kablosuz olarak yazıcıya gönderebilir, el ile fatura kesme zahmetinden kurtulmuş ve hata yapma olasılığı ortadan kalmış olur.

 

Depo lar vazgeçilmez noktalardan bir tanesi de sayım dır. Sayım gerekli elterminali ile bu işlem bir eziyet olmaktan çıkıyor ve hızlı bir şekilde tüm sayımları sisteme dahil edebilirsiniz. Sayım için Enter Barkod tarafından  sunulan sayım ekibindende yaranabilirsiniz.

Birden fazla depo nuz var ise inter üzerinden yapılan data alışverişi sayesinde hangi deponuzda ne kadar ürün var anlık olarak görebilirsiniz. Depor barkod sistemi ile tüm işlemler hızlı ve kolaydır. Hem iş gücünden hem de eleman yükünden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Yanlış yere giden bir ürünü yada hizmeti hangi kullanıcı tarafında yapıldığını sistem üzerinden görebilirsiniz. Deponuzdaki ürünler barkodsuz ise dert etmeyin sistem tüm barkod suz ürünlere sınırsız sayıda barkod üretebilir.

Depo barkod sistemindeki daha fazla detay için  bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Share this Post: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Related Posts

Leave a Comment