emlak-konut-gyo-hakkimizda-jpg17102011104008

Enter Barkod 13.000’i aşkın müsterisi ile her ihtiyaca cevap veren geniş ve kaliteli ürün yelpazesi yeni kitlelere yayılma hızı ve topluma sosyal ve kültürel katkıları ile Türkiyenin lider barkod otomasyon şirketlerinden biridir.

Uygulama programları ise bugün bir endüstri standardı olarak Kabul edilmektedir. Enter Barkod programı en ileri metod ve teknikler kullanılarak hazırlanmakta ve teknolojik ilerlemelerin ve güncel mevzuatın gerisinde kalmamak için
sürekli geliştirilmektedir.koşulsuz müşteri memnuniyeti.

Enter Barkod programını seçen müşteri ömür boyu Enter Barkod ailesinin bir üyesi olarak kalır.programın yüklenmesi
Ve ilk eğitimi almasıyla beraber,en verimli şekilde çalışması sağlanır.istanbuldaki merkemizde haftanın her günü verilen eğitimler ve sınırsız uzaktan erişim desteği ile program ile ilgili teknik destek sağlanır.programı kullanan elemanlara eğitim verilir.müşteriye olan görev ve sorumluluklarımızın satış işlemiyle başladığı ve hiç sona ermediği prensibine sıkı sıkıya bağlıyız.ve bu özelliğimiz bizi diğer barkod yazılım şirketlerinden farklı kılar.hizmet anlayışımız gurur kaynağımızdır.

Enter Barkod Departmanları
Insıdal departman; programların yasal olmayan kullanıcılar tarafından kullanılmasını engelleyen şifre sisteminde gereken parametreleri kullanıcılara telefon veya uzaktan erişim ile sağlar.
Enter Barkod otomasyon ve Muhasebe programı Yetkili Satışı,Desteği ve Eğitimi
Periyodik Bakım Antlaşmalı Sistem Desteği ve Proje Hizmetleri
Yetkili Bayi ve her çeşit marka ürün satışı ve yetkili desteği
Oem Ürün Satışları Tamir ve bakım hizmetleri konusunda faaliyet göstermektedir.

Kalite politikamız; Sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimini kullanarak üstün teknolojik özelliklerle etkin çözümler sunmayı hedef edinmiştir

Misyonumuz; Kalite anlayışını sürekli geliştirerek,müşteri ve çalışanlarımızı geleceğe taşımaktır.

Vizyonumuz; Yenilikçi esnek ve yaratıcı ekibimiz yeni teknolojileri kendi projelerimize uyarlamamıza en büyük etkendir…