Mağaza (Giyim) Programı Barkod Sistemi

Mağaza barkod sistemleri kısaca ürün tanımlama, fiyatlandırma, etiketleme, satış yapma ve satış sonrası raporlardan oluşur. Bir ürünü tanımlarken ne kadar detaylı bilgi girilirse o kadar kolay ve detalı rapor alınabilinr. Mesele S  beden siyah bluz  Bayan 1. sınıf kalite gibi bir ürünümüzü kayıt etmiş olalım . Rapor alınırken tüm 1. kalite ürünlerimizi bedeni S olan üürnlerimizi tek rapor olarak görebiliriz. Yada tüm ayrıntılara uyan ürünlerimizin raporlarını alabiliriz. Enter barkod un giyim programına veri olarak giriş yapmak son derece kolaydır. Ürünlerin barkot u olmasa bile barkod tanımlayabilir, barkod yazıcı yardımı ile çıkan barkodarı ürünlere ekleyip satış sırasında bu barkodları okutabiliriz.

 

Sistem kurulum sırasında sadece barkod okuyucu barkod yazıcı ve Mağaza barkod programı ve hali hazırda kullandığınız bilgisayar veya bizlerden temin edebileceğiniz dokunmatik bir bilgisayar ile hemen Mağazanıza barkod sistemi kurabilirsiniz.

Daha deyatlı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Diğer Barkod Otomasyon sistemlerimiz

Market Barkod Sistemi Şarküteri Barkod Sistemi Şarküteri Barkod Sistemi   Kantin Barkod Sistemi Kuruyemiş Barkod Sistemi   Mağaza Barkod Sistemi   Depo Barkod Sistemi

 

Share this Post: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Related Posts

Leave a Comment