etiket-programiEtiketleme son yıllarda hemen hemen bütün sektörlerde kullanılamaya başlana bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde insanlar işlerinde önemli derecede kolaylık ve rahatlığa kavuşmuşlardır. Her iş kolunda bulunan üretim, imalat, satış ve pazarlama kısmında etiket programından yararlanılmaktadır. Ürünlerin sistemli bir şekilde kontrol edilmesi yani stok durumları ve mal sayımı gibi işlemleri kolay bir hale getirmek için bu sistemden yararlanılmaktadır. Etiketlere bakan insanlar ürün ile ilgili bilgi edinme fırsatına sahip olurlar. Yani etiketler üzerinde ne basılırsa insanlar o konuda bilgi sahibi oldukları için bu nedenle etiketler bilgi verme amacıyla kullanılırlar.

etiket-stikcerBununla birlikte birçok farklı etiket çeşidi bulunmaktadır. Ürün etiketleri, yıkama talimatı etiketleri, demirbaş etiketleri, fiyat etiketleri, ürün logo ve marka etiketleri, uyarı etiketleri ve barkod etiketleri günlük yaşamınızda karşılaşacağınız çeşitlerden bazılarıdır. Bu yazımızda üzerinde duracağımız etiket çeşidi ise barkod etiketleri olacaktır. Barkod sisteminin vazgeçilmez parçalarından biri de barkod etiketleridir. İnsanlar barkodların bulunduğu rakamları ve siyah paralel çizgi, boşlukları bu etiketler üzerine yaparlar. Bu sayede her ürüne etiket yapıştıran insanlar işlerinde önemli derecede kolaylık elde etmiş olurlar.

Günümüzde bir markete girdiğinizde her ürünün üzerinde bir barkod etiketi olduğunu göreceksiniz. Bu barkod etiketleri kasaya gittiğinizde işinizi daha rahat yapmanızı sağlayacaktır. Aldığınız ürünler ile birlikte kasaya gittiğinizde bunların okutulması sonucunda ürünlerin fiyatları ve bilgileri size söylenecektir. Bununla birlikte aldığınız ürünler ne kadar çok olursa olsun bu sistem sayesinde kolay ve rahat bir şekilde hesaplanması yapılabilmektedir. Bu şekilde siz müşteriler kasada hiçbir problem yaşamak zorunda kalmazsınız.

barkod-okuyucuBununla birlikte barkod etiketlerinin sürekli olarak değiştirilmesi de zorunlu değildir. Ürün üzerinde yapılacak herhangi bir değişiklik etiketleri etkilemeyecektir. Çünkü ürünlerin bilgileri ve fiyatları sistemde kayıtlıdır. Bu nedenle sistemden bilgileri değiştirmek yeterli olacaktır. Etiketler aynı zamanda insanların malların kontrolünü daha rahat yapmalarını da sağlamıştır. Ürünlerin sayılması ve stokların kontrol edilmesi etiket programı sayesinde daha kolay hale gelmiştir. Mağazalar barkod etiketleri sayesinde en çok satılan ürünler ile kar getirmeyen ürünler arasındaki farkları da görme fırsatını yakalamışlardır. Böylece kar-zarar denklemini kurmak da daha kolay bir hale gelmiştir.

Enter Barkod firması olarak biz insanların her türlü ihtiyaçlarına göre etiket programları hazırlamaktayız. Genel olarak barkod etiketleri üzerinde çalışmalar yaparken insanların bizi tercih etmelerinin en önemli nedeni ise işimizi kaliteli ve özenli bir şekilde yapmamızdır. Sahip olduğumuz referanslara sitemizden ulaşabilir ve bu şekilde bizim ve firmamız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda sitemizden fiyat alma fırsatına da sahibiz. Sürekli olarak online destek ekibimiz size yardımcı olacaktır. Bu şekilde oturduğunuz yerden bilgi alma fırsatına da sahip olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz anda müşteriden çok aileden biri olarak hizmet alacak ve ömür boyu size sunduğumuz hizmetin garantisinden yararlanabileceksiniz.

Sizinle tanışabilmemiz için bizim le irtibata geçebilirsiniz. İsterseniz iletişim sayfasınından mesaj gönderebilir isterseniz aşağıda ki bilgileri kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Etiket Programı

Teklif ve Talep Formu

Yanda ki butona tıklayarak Teklif ve Talep formuna ulaşabilirsiniz.

Adres

Meclis Mah. Cemal Gürsel Cad. Şener Sok. No: 10/A Sancaktepe İstanbul

Telefon:

Telefon: 0216 622 36 96
Gsm: 0507 587 62 88
Faks: 0216 622 36 96

E-Posta

info@enterbarkod.com