magaza-barkod-sistemleri-enter-barkodBarkod sistemi günümüzün gelişen teknolojik gelişmelerle paralel olarak büyümektedir. Enter Barkod olarak sizlere kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmak en büyük hedefimizdir. Barkod sistemi karmaşık yapısı sebebi ile bir çok kullanıcı tarafından daha kullanılmadan bir kenara konulmuştur. Sebebi ise kullanımı zor ara yüzleri karmaşık programlar sayesinde olmuştur. Tam da bu noktada Enter Barkod olarak kullanımı kolay ara yüzü çok sade ama raporlama ve veri tutması açısından Türkiye’nin en iyi programı ile karşınızda. Program Sql tabanlı olup sınırsız veri yükleye bilirsiniz. Programımız tamamen dokunmatik olarak ta kullanabilirsiniz.

Kısaca Barkod sistemin faydaları şunlardır.

Ürünler birçok işletme gibi sizde fiyatları kabaca biliyorsunuz. Ama her ürün için ayrıntılı kar-zarar, toplam stok, kalan stok, giriş ve çıkış fiyatları, ürünün fiyat geçmişi, günlük, aylık, yıllık satışların toplam tutar ve miktarsal dönüşümleri ve buna benzer birçok sorunun cevabını bulamıyorsunuz. Barkod sisteme geçiş yapıldıktan kısa süre sonra tüm sorunlar geçmişteki küçük anılar olarak yerini alacaklar. Sizde kurumsal kimliğe kavuşacaksınız. Hem siz kazançlı çıkacak hem de müşterileriniz kazançlı çıkacaklar. Düşünsenize her gün tartığınız domates, peynir ve benzeri ürünlerin teraziden çıkışlarında her seferinde yuvalarlama yaptınız, barkod sistemi yuvarlama yapmaz toplam tutar veririr. Siz indirim yapmak isterseniz indirim yapar.

Ürünlerinize minimum ve maximum değerleri tanımlayarak. Hem fazla stok yapmaktan kurtulacak hem de ürün azaldığı zaman sistem tarafından bilgilendirileceksiniz.

Toptancılar içinde bir paragraf açmak isteriz. Size gelen ürünlerin sipariş toplamı ile bire bir örtüşüyor mu, toptancıya ne kadar borcunuz var, ne kadar ödeme yaptınız, ne zaman ödeme yaptınız hepsini bir tıkla öğrenebileceksiniz. Daha önceden farklı fiyata aldığınız bir ürünün geliş fiyatı değişmişse sistem uyarı verecektir.

Belli bir ürün grubuna ait fiyat değişikliği olacaksa Barkod otomasyonu sayesinde grup bazlı fiyat değişikliğini bir tıkla yapabiliceksiniz.

Ürünlerinize etiket basabileceksiniz. Bu sayede elle fiyat yazmaktan kurtulacaksınız. Hem zaman kazanacak, hem de kurumsal kimliğiniz ile öne çıkacaksınız.

Müşterileriniz açık hesap veya taksitli satış yapabileceksiniz. Ödeme günü müşteriniz ne zaman ne kadarlık mal almış ne kadar süredir ödeme yapmıyor bunları anında göreceksiniz.

Çek senetlerinizi takip edebilecek yaklaşan ödemeleriniz için barkod sistem tarafından uyarılacaksınız.

Sizinle tanışabilmemiz için bizim le irtibata geçebilirsiniz. İsterseniz iletişim sayfasınından mesaj gönderebilir isterseniz aşağıda ki bilgileri kullanarak iletişime geçebilirsiniz..

Kantin Barkod Sistemleri

Teklif ve Talep Formu

Yanda ki butona tıklayarak Teklif ve Talep formuna ulaşabilirsiniz.

Adres

Meclis Mah. Cemal Gürsel Cad. Şener Sok. No: 10/A Sancaktepe İstanbul

Telefon:

Telefon: 0216 622 36 96
Gsm: 0507 587 62 88
Faks: 0216 622 36 96

E-Posta

info@enterbarkod.com