kuruyemis-barkod sistemleriKuruyemiş barkod sistemi, kuruyemişçiler için en zor olanı barkod sistemi kurarken barkodlu terazi kullanma zorunluğu idi. Enter barkod un geliştirdiği kuruyemişçilere özel barkod sistemi ile yüksek maliyetler ortadan kalkıyor. Peki nasıl oluyor. Kuruyemişçiler barkod sistem kurarken mutlaka barkodlu terazide alıyorlardı. Enter barkod kuruyemişçiler özel geliştirdiği terazi entegrasyonu ile 1 barkodlu terazinin neredeyse yarı fiyatına basit özellikli terazi ile kuruyemiş barkod sistemleri kurulmuş oluyor.

Bu sistem kurulunca ürünlerin giriş çıkışları, müşteri ve toptancıların hesap bakiyeleri, çek senet takibi, kasa hesabı takibi, fatura irsaliye,  sipariş takibi, etiket ve birçok özellik full olarak kullanılabilmektedir.

Teraziden gelen ağırlığı sistem otomatik okur ve seçtiğiniz üründen teraziden gelen ağırlık kadar satış yapar.

İster tek şube olun ister 100 şube hepsini tek merkezden kontrol edebileceksiniz. Kasiyer çalıştırıyorsanız gözünüz arkada olmasın, barkod sistem tüm hareketleri kayıt altına alır, kaçaklar en aza iner hatta tamamen kaybolur. Çek senet ödeme ve alacaklarınız tam olarak kayıt altına alınacak. istediğiniz an ödemeler ve alacaklar raporu alabileceksiniz. Kuruyemiş barkod sistemleriyle işletmenizin tam kontrolünü elinize alın

Unutmayın barkod sistem size kazanç sağlıyorsa sağlıklı bir sisteminiz var demektir.

Sizinle tanışabilmemiz için bizim le irtibata geçebilirsiniz. İsterseniz iletişim sayfasınından mesaj gönderebilir isterseniz aşağıda ki bilgileri kullanarak iletişime geçebilirsiniz..

Kuruyemiş Barkod Sistemleri

Teklif ve Talep Formu

Yanda ki butona tıklayarak Teklif ve Talep formuna ulaşabilirsiniz.

Adres

Meclis Mah. Cemal Gürsel Cad. Şener Sok. No: 10/A Sancaktepe İstanbul

Telefon:

Telefon: 0216 622 36 96
Gsm: 0507 587 62 88
Faks: 0216 622 36 96

E-Posta

info@enterbarkod.com