market-barkod-sistemi-enter-barkodEnter Barkod ile marketinizi tam kontrol altına alın. Hem zamandan tasarruf edin hem de barkod sistemi sayesinde zamanınızı kazanca dönüştürün. Barkod sistem yuvarlama yapmaz, tam sayı belirtir. Ufak ufak elinizden uçup giden ürünleri düşünün hepsi size kazanç olarak geri dönecek. Barkod sistemi sayesinde işletmeniz itibar kazanacak, saygınlığı artacak. Veresiye müşterileriniz artık acaba yanlış mı hesapladı diye düşünmeyecek. Kontrol sizde olacak. Elle yazılan raf etiketlerine veda edecek barkod yazıcı tarafından size öze tasarlanacak olan raf etiketlerini kullanacaksınız. Tek program ile piyasa da bulunan tüm barkodlu yazarkasa ve barkodlu terazilere tam kontrolü haberleşme sağlayacak, cihazlardan aldığınız verim artacak. Rafınızda hangi üründen ne kadar var ne kadar sipariş etmeniz gerektiğiniz program size anında bilgisini verecek.

market-barkod-sistemi-enter-barkod-1İster tek şube olun ister 100 şube hepsini tek merkezden kontrol edebileceksiniz. Kasiyer çalıştırıyorsanız gözünüz arkada olmasın, barkod sistemi tüm hareketleri kayıt altına alır, kaçaklar en aza iner hatta tamamen kaybolur. Çek senet ödeme ve alacaklarınız tam olarak kayıt altına alınacak. istediğiniz an ödemeler ve alacaklar raporu alabileceksiniz.

Ürün fiyatı değiştirmek bir dert olmaktan çıkacak, sadece tek tuşla ürüne fiyat girebileceksiniz. İsterseniz fiyatları ürüne ve müşteriye göre gruplayabilirsiniz.

Elimizde bulunan 25.000 i aşkın ürün adı ile barkod sisteme geçişiniz çok kolay olacak. siz sadece fiyat gireceksiniz,  arkasında hemen satışa geçip barkod sistemi kullanmanın keyfini yaşayacaksınız.

Unutmayın barkod sistemi size kazanç sağlıyorsa sağlıklı bir sisteminiz var demektir. Market Barkod Sistemleri ‘ nde Yılların ve binlerce müşterinin bize kazandırdığı tecrübeyi sizinle paylaşalım.

Sizinle tanışabilmemiz için bizim le irtibata geçebilirsiniz. İsterseniz iletişim sayfasınından mesaj gönderebilir isterseniz aşağıda ki bilgileri kullanarak iletişime geçebilirsiniz.
Market Barkod Sistemleri

Teklif ve Talep Formu

Yanda ki butona tıklayarak Teklif ve Talep formuna ulaşabilirsiniz.

Adres

Meclis Mah. Cemal Gürsel Cad. Şener Sok. No: 10/A Sancaktepe İstanbul

Telefon:

Telefon: 0216 622 36 96
Gsm: 0507 587 62 88
Faks: 0216 622 36 96

E-Posta

info@enterbarkod.com