Şarküteri Barkod Sistemi

Şarküteri Barkod Sistemi

Enter Barkod ile Şarküterinizi tam kontrol altına alın. Hem zamandan tasarruf edin hem de barkod sistemi sayesinde zamanınızı kazanca dönüştürün. Barkod sistemi yuvarlama yapmaz, tam sayı belirtir. Ufak ufak elinizden uçup giden ürünleri düşünün hepsi size kazanç olarak geri dönecek. Şarküteri Barkod Sistemi sayesinde işletmeniz itibar kazacak, saygınlığı artacak. Veresiye müşterileriniz artık acaba yanlış mı hesapladı diye düşünmeyecek. Kontrol sizde olacak. Elle yazılan raf etiketlerine veda edecek barkod yazıcı tarafından size özel tasarlanacak olan raf etiketlerini kullanacaksınız. Tek program ile piyasa da bulunan tüm Barkodlu Yazarkasa ve Barkodlu Teraziler’le tam kontrolü haberleşme sağlayacak, cihazlardan aldığınız verim artacak. Rafınızda hangi üründen ne kadar var ne kadar sipariş etmeniz gerektiğiniz program size anında bilgisini verecek.

Enter Barkod Şarküteri Barkod Sistemleri

Enter Barkod Şarküteri Barkod Sistemleri

İster tek şube olun ister 100 şube hepsini tek merkezden kontrol edebileceksiniz. Kasiyer çalıştırıyorsanız gözünüz arkada olmasın, barkod sistemi tüm hareketleri kayıt altına alır, kaçaklar en aza iner hatta tamamen kaybolur. Çek senet ödeme ve alacaklarınız tam olarak kayıt altına alınacak. istediğiniz an ödemeler ve alacaklar raporu alabileceksiniz.

Ürün fiyat değiştir bir dert olmaktan çıkacak, sadece tek tuşla ürüne fiyat girebileceksiniz. İsterseniz fiyatları ürüne ve müşteriye göre gruplayabilir siniz.

Unutmayın barkod sistemi size kazanç sağlıyorsa salıklı bir sisteminiz var demektir.

Sizinle tanışabilmemiz için bizim le irtibata geçebilirsiniz. İsterseniz iletişim sayfasınından mesaj gönderebilir isterseniz aşağıda ki bilgileri kullanarak iletişime geçebilirsiniz..

 Şarküteri Barkod Sistemleri

Teklif ve Talep Formu

Yanda ki butona tıklayarak Teklif ve Talep formuna ulaşabilirsiniz.

Adres

Meclis Mah. Cemal Gürsel Cad. Şener Sok. No: 10/A Sancaktepe İstanbul

Telefon:

Telefon: 0216 622 36 96
Gsm: 0507 587 62 88
Faks: 0216 622 36 96

E-Posta

info@enterbarkod.com