Yedek Parça Barkod Sistemi

Enter Barkod ile Yedek parça stoklarınızı, cari hareketlerinizi tam kontrol altına alın. Hem zamandan tasarruf edin yedek parça barkod sistemi sayesinde zamanınızı kazanca dönüştürün. Barkod sistem yuvarlama yapmaz, tam sayı belirtir. Ufak ufak elinizden uçup giden ürünleri düşünün hepsi size kazanç olarak geri dönecek. Oto yedek parça Barkod sistemi sayesinde işletmeniz itibar kazanacak, saygınlığı artacak. Veresiye müşterileriniz artık acaba yanlış mı hesapladı diye düşünmeyecek. Kontrol sizde olacak. Elle yazılan raf etiketlerine veda edecek barkod yazıcı tarafından size öze tasarlanacak olan raf etiketlerini kullanacaksınız. Tek program ile piyasa da bulunan tüm barkodlu yazarkasa ve barkod yazıcılar ile tam kontrolü haberleşme sağlayacak, cihazlardan aldığınız verim artacak. Rafınızda hangi üründen ne kadar var ne kadar sipariş etmeniz gerektiğiniz program size anında bilgisini verecek.

İster tek şube olun ister 100 şube hepini tek merkezden kontrol edebileceksiniz. Kasiyer çalıştırıyorsanız gözünüz arkada olmasın, barkod sistemi tüm hareketleri kayıt altına alır, kaçaklar en aza iner hatta tamamen kaybolur. Çek senet ödeme ve alacaklarınız tam olarak kayıt altına alınacak. istediğiniz an ödemeler ve alacaklar raporu alabileceksiniz.

Ürün fiyat değiştir bir dert olmaktan çıkacak, sadece tek tuşla ürüne fiyat girebileceksiniz. İsterseniz fiyatları ürüne ve müşteriye göre gruplayabilirsiniz..

Unutmayın barkod sistemi size kazanç sağlıyorsa salıklı bir sisteminiz var demektir.

Oto yedek parça grubunda en önemli hassa noktalar bi taneside  ürün çokluğundan dolayı hızlıca bulunamamasıdır. Enter Barkod oto yedek parça programı ile  örn: fiat salınca 98 model dediğininde içinde bu 4 kelimeninde bulunan ürünler gelir ve hangini harekete dahil etmek isterseniz kolayca seçebilirsiniz.

Satış sırasında aracın plakasını girebilirsiniz. Bu sayede müşteriniz hangi ürünü hangi araca almış anında görürsünüz.

Yedek Parça Barkod Sistemi – Oto yedek parça sistemimizi kullanan bazı müşterilerimiz.

grupoto horozlogo mercedeslogo otomarmara ucelotologo (1)

Sizinle tanışabilmemiz için bizim le irtibata geçebilirsiniz. İsterseniz iletişim sayfasınından mesaj gönderebilir isterseniz aşağıda ki bilgileri kullanarak iletişime geçebilirsiniz..